Зважаючи на нестабільність курсу валют, ми змушені працювати за наступною схемою:

Для початку виготовлення Вашого виробу нам знадобиться попередня оплата у розмірі від 15%. У цьому випадку розрахунок вартості виробу буде здійснено в доларах США. Сума у ​​доларах за грам фіксується на момент внесення передоплати. Залишок суми Ви оплачуєте після отримання та огляду ювелірного виробу. Розрахунок проводитися як у доларах, так і в гривні за фактичним курсом купівлі валюти на момент передачі або відправлення виробу Новою поштою.
Для того, щоб зафіксувати суму в гривні за грам (на момент виконання замовлення) необхідно внести передоплату у розмірі 70%.

Внесення передоплати можливе:

  1. При особистій зустрічі.
  2. Шляхом переказу коштів на рахунок Моно Банку, переведення в готівку становить +1%.
  3. Також платежі приймаються у криптовалюті.

Варіанти доставки виробів:

Доставка післяплатою Новою Поштою проводитися для виробів вартістю до 100000 грн. У цьому виді доставки клієнт оплачує послуги перевізника. У послуги перевізника входить доставка виробу, його страховка та оплата за повернення продавцю коштів. Розрахунок вартості індивідуальний кожному за вироби.
Доставка нашим кур’єром по території України. Дана послуга здійснюватиметься на договірних умовах, подробиці можна дізнатися у нашого менеджера.
Передача виробів під час особистої зустрічі у Києві, Дніпрі чи Запоріжжі.

Термін зберігання готового виробу!!!

Після виготовлення виробу, замовнику скидається звіт до месенджера, або інформується телефоном, фактична вага та вартість його прикраси. Замовник зобов’язаний за 14 календарних днів забрати виріб. Якщо людина (абонент) не має зони мережі та не відповідає в месенджерах, ця умова не втрачає своєї суті, виріб зберігатиметься 14 календарних днів. Через 14 днів після готовності ювелірного виробу (навіть якщо замовник не вийшов на зв’язок) виріб виставляється на продаж або плавитися для подальшої реалізації та повернення коштів виробнику. Якщо виріб не придбано замовником у строки 14 днів після готовності, сума задатку йде на покриття витрат на виробництво і не повертається замовнику.

Зверніть увагу!!!

Обміну та поверненню не підлягають прикраси, виготовлені за індивідуальним