Єксклюзивний якірний ланцюжок Cartier

артикул: A243

Золото

  • Проба 585— $69 за грам
  • Проба 750— $88 за грам

На фотографії

  • Вага 70 грам
  • Довжина 65 см.

Виберіть розмір:

Размер и вес: 55 • 60 грам
170361 грн / 4140 у.е.
Размер и вес: 60 • 65 грам
184558 грн / 4485 у.е.
Размер и вес: 65 • 71 грам
201594 грн / 4899 у.е.

Якірний ланцюжок Cartier із червоного золота

Ласкаво просимо у світ розкішних ювелірних виробівПредставляємо вашій увазі ексклюзивний якірний ланцюжок Cartier із червоного золота з вставками чорної гарячої емаліЦе унікальний витвір мистецтваякий ми виготовляємо спеціально для вас на індивідуальне замовлення.

Кожна деталь цього ланцюга є найвищим рівнем майстерності та уваги до деталейВиготовлена з червоного золотавона має блиск і привертає увагуВставки на ланці виділені чорною гарячою емаллюяка надає їм яскравості та виразності.

Ми можемо виготовити цей якірний ланцюг Cartier на замовленнявиходячи з ваших побажань довжини та в різних комбінаціях золотау кількох вагових категоріяхЗамок на даній моделі коробочка (під ланкуіз фіксатором.
Замовляючи у нас якірний ланцюг Cartierви набуваєте прекрасної прикрасисимволу розкоші та вишуканостіМи гарантуємо високу якість і неперевершену майстернющоб ланцюг був чудовим і прослужив вам довгі роки.
Звертайтесь до насщоб оформити замовлення на ексклюзивний якірний ланцюг Cartier та створити унікальний ювелірний вирібякий підкреслить вашу індивідуальність та перевершить усі очікування.

Параметри ланцюжка Cartier:

  • Довжина довгої ланки 16 мм.
  • Довжина короткої ланки 9 мм.
  • Ширина ланок 6 мм.

Купити золотий чоловічий ланцюжок Cartier

Термін виготовлення – від 4 до 8 тижнів. Завдаток на виготовлення становить 15%. Передоплата можлива при особистій зустрічі або шляхом переказу коштів на картку Приват Банку або Моно Банку, переведення в готівку становить +1%. Також платежі приймаються у криптовалюті.

Купити золотий чоловічий ланцюжок Cartier по готовності Ви можете післяплатою по всій Україні перевізником нова пошта в таких міста як Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Кропивницький, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Тернопіль, Суми , Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Черкаси, Чернівці, а також по їх областям. Витрати з пересилання та оплату пересилання грошей продавцю бере на себе покупець. Відправлення виробів здійснюється на суму до 50.000 грн, при сумі понад зазначеного пересилання обговорюється в індивідуальному порядку. Купити ланцюжок Cartier також можна при особистій зустрічі у Києві, Дніпрі або Запоріжжі.