Хрест Якимівський

артикул: A16

Золото

 • Проба 585— $75 за грам
 • Проба 750— $88 за грам

На фотографії

 • Висота 51 мм.
 • Ширина 31 мм.
 • Вага 25 грамів
76875 грн / 1875 у.е.

Хрест Якимівський «Розп’яття. Ангел охоронець”

Ласкаво просимо у світ розкішних ювелірних виробів компанії Gold Ark!

В Церкви здавна море асоціювалося із життєвими бурями, а спокійний притулок — із Царством Небесним. Ця водна алегорія, що пройшла через століття, де життя як вихор, де єдиним порятунком є ​​церковне притулок. Згідно з вченням апостола Павла, віряни можуть здобути стійкість та надію, представленій їм як “надійний і непохитний якір для душі”. Цей образ спонукав до створення хрестів у вигляді якоря, серед яких і Морський хрест.

Лицьова сторона хреста присвячена зображенню тріумфу Ісуса Христа на хресті, що символізує Його перемогу. Слово “НІКА” прикрашає зображення, акцентуючи на воскресінні Христа та Його словах про перемогу над світом. Поруч із Господом зображені Діва Марія та апостол Іоанн. В основі хреста зображена судно – символ Божественної крові.

У верхній частині хреста розміщено зображення Пресвятої Трійці. Нижче постать апостола Андрія, який приніс слово Христа нашим предкам. Його хрест у формі “Х” та прапор за ним символізують геральдику флоту. З боків від центрального зображення —  святі: Митрофан Воронезький та Арсеній Канівець, покровителі мореплавців.

Святий Митрофан Воронезький був видатним духовним лідером Воронезької єпархії, і його ім’я стало символом стійкості перед супротивниками віри. У 1694 році, коли Петро почав будівництво кораблів у Воронежі для битв із турками, святитель як духовно підтримав царя, а й зробив матеріальний внесок у будівництво флоту. На знак подяки, після завоювання Азова, Петро дарував святому Митрофану титул Воронезького та Азовського.

Арсеній проживав на самоті на тихому острівці Конів Ладозькому озері. Його старанні молитви та піст принесли йому здібності зцілювати, виганяти злі духи та приходити на допомогу тим, хто потрапляв у біду на воді. 1393 року він заснував монастир Канівець, який й сьогодні є місцем паломництва. Його легенда включає безліч розповідей про чудову допомогу рибалкам у біді.

На звороті Морського хреста зображено захист і порятунок мореплавців. У його центрі стоїть величний Ангел Хранитель з хрестом у руці, що стоїть на хвилях і прикриває своїми крилами кораблі, які здаються такими крихкими поряд з ним. Це втілення Ангела Хранителя, покровителя душ у світі спокус та життєвих негараздів.

З боків від Ангела зображені чудові діяння Христа. Ліворуч – історія про Христа, що йде по воді. Коли апостоли пливли морем, вони були вражені виглядом Христа, що йде до них водою. Петро спробував наслідувати Його приклад, але страх охопив його, і він почав потопати. Тоді Христос, простягши руку, врятував його, вказавши на його зневіру.

На правій стороні зображено ще одну дивовижну історію, яка розповідає про захисну силу віри та всевладдя Господа. Коли Христос переправлявся човном разом зі своїми учнями, вони раптово зіткнулися з розлюченою стихією. Страх охопив учнів, і вони звернулися до Господа по допомогу. Відповівши на їхні молитви, Христос наказав вітру вщухнути та заспокоїтися морю. Наставивши учнів, Він сказав: “Чого ви такі полохливі? Як у вас немає віри?”.

Божественне втручання у сили природи видно не лише в діяннях Христа, а й у вчинках обраних Його слуг. Прикладом може бути святий Микола Мирківський, який у народних переказах відомий як “Морський Миколай” за свою здатність приборкувати стихії. Його образ прикрашає верхню частину хреста. У його нижній частині представлено диво, коли святитель врятував корабель від загибелі в штормі. Попри на те, що моряки ніколи раніше не бачили Миколи, вони чули про його чудеса і звернулися до нього з молитвою. У відповідь на їхні благання святитель з’явився їм і допоміг досягти порту.

Морський хрест є втіленням ідеї порятунку, яке Христос приніс світу. Великий хрест стає символом надії для християн, які борються зі своїми внутрішніми демонами, і знаком обітниці Господа: “Тому, хто здобуде перемогу, Я дам місце поряд зі Мною на Моїм престолі, тому що Я здобув перемогу і сів поряд з Моїм Батьком на Його престолі.

Це унікальний витвір мистецтва, який ми виготовляємо спеціально для вас за індивідуальним замовленням!

Ми можемо виготовити хрест на замовлення, виходячи з ваших переваг довжини та у різних комбінаціях золота. Діаметр вуха також може підганяється під ваш ланцюг.

 • Кожна деталь цього хреста є найвищим рівнем майстерності та уваги до деталей.
 • Виготовлений з червоного золота, він має блиск і привертає увагу.

Параметри хрестика:

 • Висота 51 мм.
 • Ширина: 31 мм.
 • Вага 25 грамів

 

Як купити золотий хрест у нашому каталозі Gold Ark?

Золоті вироби Gold Ark відносяться до високоякісних та дорогих ювелірних прикрас. Якщо ви хочете порадувати себе або свого близького золотим хрестом, то варто врахувати кілька важливих аспектів:

 • Ознайомтеся з розмаїттям золотих хрестів Gold Ark або подібних моделей, які представлені у нас на сайті. Виберіть той стиль, дизайн, довжину, товщину та матеріал, який найбільше відповідає вашому смаку та образу.
 • Врахуйте, що термін виготовлення золотого хреста Gold Ark може становити від 4 до 8 тижнів. Завдаток виготовлення дорівнює 15%. Передоплата можлива при особистій зустрічі або шляхом переказу коштів на Приват Банк або Моно Банк, переведення в готівку становить +1%. Також платежі приймаються у криптовалюті.
 • Отримати золотий хрест Gold Ark за готовністю ви можете післяплатою по всій Україні перевізником нова пошта в таких містах як Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Кропивницький, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Тернопіль, Суми, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Черкаси, Чернівці та інші. Витрати з пересилання та оплату пересилання грошей продавцю бере на себе покупець. Відправлення виробів здійснюється на суму до 50.000 грн, при сумі понад зазначеного пересилання обговорюється в індивідуальному порядку. Купити хрест Gold Ark також можна при особистій зустрічі у Києві, Дніпрі чи Запоріжжі.

Замовляючи у нас в Gold Ark, ви набуваєте чудову прикрасу, символу розкоші та вишуканості.

 • Ми гарантуємо високу якість та неперевершену майстерню, щоб хрест був чудовим і прослужив вам довгі роки.
 • Звертайтеся до нас, щоб оформити замовлення на ексклюзивний хрест Gold Ark та створити унікальний ювелірний виріб, який підкреслить вашу індивідуальність та перевершить усі очікування.

Ми цінуємо свою репутацію, тому пропонуємо лише якісне виконання ювелірних виробів!