Ланцюг Baraka

артикул: A165

Золото

  • Проба 585— $59 за грам
  • Проба 750— $79 за грам

На фотографії

  • Вага 65 грам
  • Довжина 65 см.

Виберіть розмір:

Размер и вес: 55 • 55 грам
123310 грн / 3245 у.е.
Размер и вес: 60 • 60 грам
134520 грн / 3540 у.е.
Размер и вес: 65 • 65 грам
145730 грн / 3835 у.е.

Купити якірний золотий чоловічий ланцюг Baraka в червоному золоті 585

 

Зустрічайте нашу новинку – золотий чоловічий ланцюг Baraka, унікальну та вишукану прикрасу, що поєднує в собі оригінальність дизайну та високу якість виконання.

Дизайн ланцюга натхненний чином двох підків, витончено з\’єднаних трубчастим шарніром. Це рішення надає виробу ексклюзивності та символізує успіх, стабільність і силу. Кожна ланка цього ланцюга акуратно оброблена та полірована до досконалості, щоб підкреслити блиск і глибину золотого відтінку.

Ланцюг виконаний у стилі якірного плетіння, що надає їй додаткову міцність та зносостійкість. Якірне плетіння відоме своєю надійністю та міцністю, тому ви можете бути впевнені, що ваша прикраса прослужить вам довгі роки.

Ця прикраса відмінно підійде як для повсякденного носіння, так і для особливих випадків, завдяки його унікальному стилю та бездоганному виконанню. Золотий чоловічий ланцюг Baraka – це не тільки аксесуар, але і яскравий вираз вашого неповторного стилю та смаку.

 

Купити золотий чоловічий ланцюжок Baraka під замовлення

 

Умови та терміни виготовлення

Термін виготовлення – від 4 до 8 тижнів. Завдаток на виготовлення становить 15%. Передоплата можлива при особистій зустрічі або шляхом переказу коштів на картку Приват Банку або Моно Банку, переведення в готівку становить +1%. Також платежі приймаються у криптовалюті.

Передача та доставка виробів

Купити золотий чоловічий ланцюжок Baraka по готовності Ви можете післяплатою по всій Україні перевізником нова пошта в таких міста як Київ, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Кропивницький, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Тернопіль, Суми , Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Черкаси, Чернівці, а також по їх областям. Витрати з пересилання та оплату пересилання грошей продавцю бере на себе покупець. Відправлення виробів здійснюється на суму до 50.000 грн, при сумі понад зазначеного пересилання обговорюється в індивідуальному порядку. Купити ланцюжок Louis Vuitton також можна при особистій зустрічі у Києві, Дніпрі або Запоріжжі.