Ланцюжок Cartier

артикул: A100

Золото

  • Проба 585— $69 за грам
  • Проба 750— $88 за грам

На фотографії

  • Вага 73 грами
  • Довжина 65см.
  • Висота Ланки 7 мм.

Виберіть розмір:

Размер и вес: 55 • 62 грам
171976 грн / 4278 у.е.
Размер и вес: 60 • 67 грам
185845 грн / 4623 у.е.
Размер и вес: 65 • 73 грам
202488 грн / 5037 у.е.

Купити під замовлення чоловічий золотий ланцюжок Cartier

з червоного золота

 

Представляємо вашій увазі ексклюзивний чоловічий золотий ланцюжок з червоного золота 585, з витонченим використанням чорної гарячої емалі. Цей ювелірний виріб чудово поєднує в собі вишуканість і стиль. Виготовлений з використанням високоякісних матеріалів та передових технологій, цей чоловічий ланцюжок володіє стійкістю та надійністю, він прослужить вам довгі роки. Якірна ланка надихає не тільки емоційність, але й символізує впевненість і силу для чоловіків, які прагнуть виділитися з натовпу.

Комбінація червоного золота 585 супроводжується блиском і виразним контрастом, виділено знак Cartier на короткій ланці, а також напис на довгій гарячої емалі. Чорна гаряча емаль, що використовується в дизайні, надає унікальний і неповторний вигляд. Колір емалі можна вибирати. Цей елемент дозволяє підкреслити вашу індивідуальність і стиль, додаючи загадковості та здатності

проявляти вашу сутність.

Ланцюжок доступний для виготовлення під замовлення у будь-якій довжині та у кількох вагах, що дозволяє вибирати варіанти відповідно до ваших уподобань і стилю. Нехай це буде для повсякденного використання або індивідуального вираження, цей ланцюжок є винятковим зв’язком з навколишнім світом. Ви отримуєте не тільки вишуканий ювелірний аксесуар, але й спадщину розкоші та краси. Це інвестиція у ваш стиль і самовираження, яке послужить вам протягом багатьох років, нагадує про винятковий смак та неповторність.

 

Параметри комбінованого ланцюжка:

  •  Довжина довгої ланки 16 мм.
  •  Довжина короткої ланки 9 мм.
  •  Ширина ланок 6 мм.

Купити золотий чоловічий ланцюжок під замовлення

 

Умови та терміни виготовлення

Термін виготовлення – від 4 до 8 тижнів. Завдаток на виготовлення становить 15%. Передоплата можлива при особистій зустрічі або шляхом переказу коштів на картку Приват Банку або Моно Банку, переведення в готівку становить +1%. Також платежі приймаються у криптовалюті.

Передача та доставка виробів

Купити золотий чоловічий ланцюжок по готовності Ви можете післяплатою по всій Україні перевізником нова пошта в таких міста як Київ, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Кропивницький, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Тернопіль, Суми , Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Черкаси, Чернівці, а також по їх областям. Витрати з пересилання та оплату пересилання грошей продавцю бере на себе покупець. Відправлення виробів здійснюється на суму до 50.000 грн, при сумі понад зазначеного пересилання обговорюється в індивідуальному порядку. Купити ланцюжок Струмок також можна при особистій зустрічі у Києві, Дніпрі або Запоріжжі.