Ланцюжок Cartier

артикул: A79

Золото

  • Проба 585— $69 за грам
  • Проба 750— $88 за грам

На фотографії

  • Вага 110 грам
  • Довжина 65,5 см.

Виберіть розмір:

Размер и вес: 55 • 93 грам
263097 грн / 6417 у.е.
Размер и вес: 60 • 101 грам
285729 грн / 6969 у.е.
Размер и вес: 65 • 110 грам
311190 грн / 7590 у.е.

Виготовити на замовлення комбінований чоловічий ланцюжок Cartier

 

Золотий комбінований ланцюг Cartier, вагою 110 грамів, є вишуканим ювелірним виробом, створеним з майстерністю та увагою до деталей. Цей ланцюг поєднує у собі вишуканий дизайн та високу якість, характерні для бренду.

Ланцюжок складається з ланок, виконаних з благородного металу. Білі ланки мають витончену форму і прикрашені написом Cartier, що створює їм особливий шарм. Важливо відзначити, що кожна ланка підключена до сусідньої ланки у вигляді підкови, що становить інтерес з погляду дизайнерського рішення.

Основні ланки ланцюжка, які між так званими підковами, також поєднуються з оформленням. Знак “Cartier” на цій ланці виділено гарячою чорною емаллю, вираженим контрастним та ефектним акцентом. Це ланцюжок підвищеного потягу та індивідуальності.

Оригінальний великий замок, розташований на ланцюзі, служить не тільки для використання, але й стильною прикрасою. Він підходить до загального дизайну ланцюжка та забезпечує престижність та вишуканість бренду Cartier.

Ланцюжок Cartier, вагою 110 грамів, є розкішним та чудовим аксесуаром, який привертає увагу та підраховує індивідуальність володаря свого. Високоякісний дизайн, виняткова деталь та висока якість матеріалів роблять цей ланцюжок справжнім твором ювелірного мистецтва.

Параметри кольє:

  • Діаметр ланцюга 7 мм.
  • Подовження або скорочення йде на секцію 35 мм.
  • Довжина 65,5 см.
  • Вага 110 грамів

Купити золотий чоловічий ланцюжок Cartier на замовлення

 

Термін виготовлення – від 4 до 8 тижнів. Завдаток на виготовлення становить 15%. Передоплата можлива при особистій зустрічі або шляхом переказу коштів на картку Приват Банку або Моно Банку, переведення в готівку становить +1%. Також платежі приймаються у криптовалюті.

Придбати золотий чоловічий ланцюжок Cartier по готовності Ви можете післяплатою по всій Україні перевізником нова пошта в таких міста як Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Кропивницький, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Тернопіль, Суми , Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Черкаси, Чернівці, а також по їх областям. Витрати з пересилання та оплату пересилання грошей продавцю бере на себе покупець. Відправлення виробів здійснюється на суму до 50.000 грн, при сумі понад зазначеного пересилання обговорюється в індивідуальному порядку. Купити ланцюжок Барака також можна при особистій зустрічі у Києві, Дніпрі або Запоріжжі.