Ланцюжок Chopard

артикул: A152

Золото

  • Проба 585— $68 за грам
  • Проба 750— $88 за грам

На фотографії

  • Вага 60 грам
  • Довжина 45 см.

Виберіть розмір:

Размер и вес: 45 • 60 грам
167892 грн / 4080 у.е.
Размер и вес: 50 • 67 грам
187480 грн / 4556 у.е.
Размер и вес: 55 • 73 грам
204269 грн / 4964 у.е.

Купити ланцюжок Chopard з білого золота

Ласкаво просимо у світ розкішних ювелірних виробів компанії Gold Ark!

 

Представляємо вашій увазі розкішний золотий ланцюжок від всесвітньо відомого бренду Chopard. Виріб виконаний з білого золота марки 585, що надає йому особливо вишуканий та благородний вигляд. На ваш вибір ланцюжок також може бути виготовлений з червоного або лимонного золота, а також з золота 750. Діаметр кілець цього жіночого ланцюжка становить 7 мм, а ширина – 3,5 мм.

Такі параметри роблять його міцним і стійким до зношування, а також надзвичайно легким і комфортним у носінні. Однією з особливостей цієї моделі є оригінальний замок “Барака”. Він не тільки надійно фіксує виріб, але й стає ефектним доповненням, що підкреслює його елегантність та високий статус.

Золотий ланцюжок Chopard – це не просто прикраса, це символ розкоші та престижу. Він несе в собі марку високої якості, що підтверджується багаторічним досвідом та бездоганною репутацією бренду. Це прикраса для тих, хто цінує стиль, якість та час.

 

Параметри ланцюжка Chopard:

  • Діаметр кілець 7 мм.
  • Ширина кілець 3,5 мм.
  • Оригінальний замок Барака.

 

Купити золотий ланцюжок Chopard під замовлення

 

Умови та терміни виготовлення

Термін виготовлення – від 4 до 8 тижнів. Завдаток на виготовлення становить 15%. Передоплата можлива при особистій зустрічі або шляхом переказу коштів на картку Приват Банку або Моно Банку, переведення в готівку становить +1%. Також платежі приймаються у криптовалюті.

Передача та доставка виробів

Купити золотий жіночий ланцюжок по готовності Ви можете післяплатою по всій Україні перевізником нова пошта в таких міста як Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Кропивницький, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Тернопіль, Суми , Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Черкаси, Чернівці, а також по їх областям. Витрати з пересилання та оплату пересилання грошей продавцю бере на себе покупець. Відправлення виробів здійснюється на суму до 50.000 грн, при сумі понад зазначеного пересилання обговорюється в індивідуальному порядку. Купити ланцюжок Chopard також можна при особистій зустрічі у Києві, Дніпрі або Запоріжжі.

Ми цінуємо свою репутацію, тому пропонуємо лише якісне виконання ювелірних виробів!