Ланцюжок Пітон

артикул: A169

Золото

  • Проба 585— $58 за грам
  • Проба 750— $79 за грам

На фотографії

  • Вага 100 грам
  • Довжина 65 см.

Виберіть розмір:

Размер и вес: 55 • 85 грам
187340 грн / 4930 у.е.
Размер и вес: 60 • 92 грам
202768 грн / 5336 у.е.
Размер и вес: 65 • 100 грам
220400 грн / 5800 у.е.

Купити чоловічий ланцюжок Пітон у золоті 585

 

Представляємо вашій увазі чудовий чоловічий ланцюжок, виконаний в унікальному стилі плетіння “Пітон”. Це великий чоловічий ланцюг за розмірами та вагою 100 грамів, ідеально поєднує в собі блиск червоного золота 585 проби та мужність дизайну. Можливе виконання у білому лимонному дорогоцінному металі.

Цей виріб втілює в собі елегантність та міцність, поєднуючи традиції ювелірного мистецтва та сучасні тенденції дизайну. Стиль плетіння “Пітон” надає ланцюжку унікального і виразного характеру, роблячи кожну ланку неповторною і забезпечуючи чудову міцність і зносостійкість.

Величина та вага виробу підкреслюють його монументальність та величність, ідеально доповнюючи образ сучасного, впевненого у собі чоловіка. Червоне золото 585 проби надає ланцюжку неповторного блиску і глибини кольору, відбиваючи в кожній ланці світло і доповнюючи його благородним металевим тоном.

Цей чоловічий золотий ланцюжок з плетінням “Пітон” – не просто прикраса, а символ статусу та смаку. Це ідеальний аксесуар для тих,

хто цінує високу якість та неперевершений дизайн у кожній деталі свого стилю.

 

Параметри ланцюжка Пітон:

  • Ширина 11 мм.
  •  Товщина 5 мм.

 

Купити золотий чоловічий ланцюжок Baraka під замовлення

 

Умови та терміни виготовлення

Термін виготовлення – від 4 до 8 тижнів. Завдаток на виготовлення становить 15%. Передоплата можлива при особистій зустрічі або шляхом переказу коштів на картку Приват Банку або Моно Банку, переведення в готівку становить +1%. Також платежі приймаються у криптовалюті.

Передача та доставка виробів

Купити золотий чоловічий ланцюжок Baraka по готовності Ви можете післяплатою по всій Україні перевізником нова пошта в таких міста як Київ, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Кропивницький, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Тернопіль, Суми , Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Черкаси, Чернівці, а також по їх областям. Витрати з пересилання та оплату пересилання грошей продавцю бере на себе покупець. Відправлення виробів здійснюється на суму до 50.000 грн, при сумі понад зазначеного пересилання обговорюється в індивідуальному порядку. Купити ланцюжок Louis Vuitton також можна при особистій зустрічі у Києві, Дніпрі або Запоріжжі.