Ланцюжок Струмок

артикул: A143

Золото

  • Проба 585— $67 за грам
  • Проба 750— $88 за грам

На фотографії

  • Вага 100 грам
  • Довжина 61 см.

Виберіть розмір:

Размер и вес: 55 • 90 грам
247230 грн / 6030 у.е.
Размер и вес: 60 • 98 грам
269206 грн / 6566 у.е.
Размер и вес: 65 • 106 грам
291182 грн / 7102 у.е.

Купити чоловічий ланцюжок вагою 100 грамів з плетінням Струмок

 

Представляємо вашій увазі захопливий золотий ланцюжок з плетінням Струмок. Цей чудовий виріб виготовлений з червоного золота 585 й, безсумнівно, вирізняється своїм благородним і теплим відтінком, демонструючи велич і могутність. Вага ланцюжка становить 100 грамів при загальній довжині 62 см. Ця впливова вага робить його міцним і помітним аксесуаром, який привертатиме захоплені погляди. Масивність і чоловічість цієї моделі підкреслюють впевненість і силу її власника. Довжину ми можемо зробити за бажанням.

Плетіння Струмок характеризується своїм унікальним і складним дизайном, що додає виробу неповторності й виразності.

Кожна ланка виготовлена з високою точністю і майстерністю, забезпечуючи надійність і довговічність ланцюжка. На ваш вибір ланцюжок також може бути виготовлений з білого або лимонного золота, а також з золота 750. Ви маєте можливість вибрати ідеальне поєднання кольору та марки, яке ідеально відповідатиме вашому смаку та стилю.

Цей масивний чоловічий золотий ланцюжок – це не просто прикраса, це заява про вашу унікальність та престижність. Він стане відмінним доповненням до вашого образу, підкреслюючи вашу впевненість та смак.

 

Купити золотий чоловічий ланцюжок під замовлення

 

Умови та терміни виготовлення

Термін виготовлення – від 4 до 8 тижнів. Завдаток на виготовлення становить 15%. Передоплата можлива при особистій зустрічі або шляхом переказу коштів на картку Приват Банку або Моно Банку, переведення в готівку становить +1%. Також платежі приймаються у криптовалюті.

Передача та доставка виробів

Купити золотий чоловічий ланцюжок по готовності Ви можете післяплатою по всій Україні перевізником нова пошта в таких міста як Київ, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Кропивницький, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Тернопіль, Суми , Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Черкаси, Чернівці, а також по їх областям. Витрати з пересилання та оплату пересилання грошей продавцю бере на себе покупець. Відправлення виробів здійснюється на суму до 50.000 грн, при сумі понад зазначеного пересилання обговорюється в індивідуальному порядку. Купити ланцюжок Струмок також можна при особистій зустрічі у Києві, Дніпрі або Запоріжжі.