Якимівський православний золотий хрест

артикул: A53

Золото

 • Проба 585— $75 за грам
 • Проба 750— $88 за грам

На фотографії

 • Вага 21 грамів
 • Висота 59 мм з вушком
 • Ширина: 31 мм.
 • Товщина 2,5 мм.
64575 грн / 1575 у.е.

Хрест Якимівський “Розп’яття. Вхід розсудливого розбійника до раю”

Ласкаво просимо у світ розкішних ювелірних виробів компанії Gold Ark!

Ласкаво просимо до дивовижного світу православного хреста “Розп’яття. Вхід розсудливого розбійника до раю” (чорніння) – витвір мистецтва, який розкриває перед нами дивовижну картину Розп’яття.

На лицьовій стороні хреста постає величний образ Спасителя, що височить на восьми кінцевому хресті, який завжди символізує віру і надію. Єрусалимська стіна служить тлом для цієї дивовижної сцени, оточеної скорботними Богородицею, Іоанном Богословом, Марією Магдалиною та сотником Лонгіном. Над хрестом горить світило – сонце та місяць, а в основі розташовується череп Адама, воскресненого завдяки жертві Христа.

Кожна деталь цього хреста має свою глибоку символіку. На верхній перекладині гордо виведено напис “Цар Слави”, а вздовж горизонтальної балки – образи Ісуса Христа та напис “НІКА” – переможець. Але це ще не все! В окремому клеймі над Розп’яттям розміщено образ Старозавітної Трійці – вічної ради та джерела буття світу. Це єдина Небесна Церква, яка оберігає нас і робить вічну євхаристичну жертву.

Земна Церква представлена ​​на нижньому таврі образами перших святих князів-мучеників – Бориса та Гліба, а також святого рівноапостольного князя Володимира. Ці образи є символами історії Святої Землі та християнських мучеників, фундаторів Церкви Христової. Святий рівноапостольний князь Володимир вважається “батьком всієї Русі”, чия молитва охоплює всю нашу країну. Щоб ще глибше проникнути в сакральний зміст Розп’яття, на хресті зображені образи вселенських святителів та творців літургії Василя Великого та Іоанна Златоуста. Їхні поясні образи в позі предстояння символізують їхнє важливе місце в церковному таїнстві Розп’яття.

Завершуючи цей витвір мистецтва, в змісті хреста розташовуються райські ворота з Херувімом – вартовим. Ця брама відчинилася завдяки великій хрещеній жертві Христа, яка призвела до відкриття шляху до райського блаженства. Кожен елемент цього хреста наповнений глибоким духовним змістом і стане не лише окрасою, а й джерелом натхнення та молитви.

На зворотному боці цього унікального хреста ми поринаємо в тему спокути та відновлення втраченого раю. Можливо, вперше в історії, після гріхопадіння, райська брама відкрилася для розбійника, який покаявся, який став першою людиною, яка досягла цієї благословенної обителі. Знаком, що відкрив цю браму, став сам хрест, дано Спасителем. Ця велична сцена стала центральним моментом на зворотному боці хреста, символізуючи паралельність подій, коли Спаситель переміг смерть хрестом, і водночас відкрив ворота райські для розбійника.

Розбійник, зображений на повний зріст, смиренно схиляє голову і тримає в руках хрест. Його образ стає символом щирого покаяння, коли людська душа, обтяжена гріхами, звертається до Господа у момент Його граничного приниження. Він служить взірцем твердої віри в безмежну любов Христа, який дарує надію на спасіння, навіть найпохмурішого й втраченого. У нижній частині хреста ми бачимо образ праотця Авраама, оточеного душами праведників – лоно Авраамове. Він символізує рай, а його образи присутні на різних іконах Воскресіння та Страшного Суду. Цей образ нагадує нам про божественну милість і можливість набуття райської благодаті.

По краях горизонтальної балки хреста розташовані зображення небесних сил – Херувима та Серафима, що надає хресту особливої ​​священної аури. І у верхній частині хреста, ми бачимо Нерукотворний Образ Спасителя, представленого як Христа-Єрея, главу Небесної Церкви, Господа, чия воля та милість визначають наше спасіння.

Хрест “Спокута і Відновлення Раю” – це не просто прикраса, це джерело натхнення, роздумів та молитви. Він закликає нас до покаяння, віри та милосердя, нагадуючи про незмірну любов Христа і можливість віднайти райське блаженство. Нехай цей хрест стане символом вашої духовної подорожі та помічником на шляху до Божественної мудрості та сили.

Це унікальний витвір мистецтва, який ми виготовляємо спеціально для вас за індивідуальним замовленням!

Ми можемо виготовити хрест на замовлення, виходячи з ваших переваг довжини та у різних комбінаціях золота. Діаметр вуха також може підганяється під ваш ланцюг.

 • Кожна деталь цього хреста є найвищим рівнем майстерності та уваги до деталей.
 • Виготовлений з червоного золота, він має блиск і привертає увагу.

Параметри хрестика:

 • Вага 21 грамів
 • Висота 59 мм з вушком
 • Ширина: 31 мм.
 • Товщина 2,5 мм.

Як купити золотий хрест у нашому каталозі Gold Ark?

Золоті вироби Gold Ark відносяться до високоякісних та дорогих ювелірних прикрас. Якщо ви хочете порадувати себе або свого близького золотим хрестом, то варто врахувати кілька важливих аспектів:

 • Ознайомтеся з розмаїттям золотих хрестів Gold Ark або подібних моделей, які представлені у нас на сайті. Виберіть той стиль, дизайн, довжину, товщину та матеріал, який найбільше відповідає вашому смаку та образу.
 • Врахуйте, що термін виготовлення золотого хреста Gold Ark може становити від 4 до 8 тижнів. Завдаток виготовлення дорівнює 15%. Передоплата можлива при особистій зустрічі або шляхом переказу коштів на Приват Банк або Моно Банк, переведення в готівку становить +1%. Також платежі приймаються у криптовалюті.
 • Отримати золотий хрест Gold Ark за готовністю ви можете післяплатою по всій Україні перевізником нова пошта в таких містах як Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Кропивницький, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Тернопіль, Суми, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Черкаси, Чернівці та інші. Витрати з пересилання та оплату пересилання грошей продавцю бере на себе покупець. Відправлення виробів здійснюється на суму до 50.000 грн, при сумі понад зазначеного пересилання обговорюється в індивідуальному порядку. Купити хрест Gold Ark також можна при особистій зустрічі у Києві, Дніпрі чи Запоріжжі.

Замовляючи у нас в Gold Ark, ви набуваєте чудову прикрасу, символу розкоші та вишуканості.

 • Ми гарантуємо високу якість та неперевершену майстерню, щоб хрест був чудовим і прослужив вам довгі роки.
 • Звертайтеся до нас, щоб оформити замовлення на ексклюзивний хрест Gold Ark та створити унікальний ювелірний виріб, який підкреслить вашу індивідуальність та перевершить усі очікування.

Ми цінуємо свою репутацію, тому пропонуємо лише якісне виконання ювелірних виробів!