Якірний ланцюжок Cartier

артикул: A261

Золото

  • Проба 585— $69 за грам
  • Проба 750— $88 за грам

На фотографії

  • Вага 110 грам
  • Довжина 65 см.

Виберіть розмір:

Размер и вес: 55 • 93 грам
264060 грн / 6417 у.е.
Размер и вес: 60 • 101 грам
286775 грн / 6969 у.е.
Размер и вес: 65 • 110 грам
312329 грн / 7590 у.е.

Ексклюзивний якірний ланцюжок Cartier із червоного золота

Ласкаво просимо у світ розкішних ювелірних виробів! Представляємо вашій увазі ексклюзивний якірний ланцюжок Cartier із червоного золота з виділеними написами за допомогою гарячої емалі. Це унікальний витвір мистецтва, який ми виготовляємо спеціально для вас на індивідуальне замовлення.

Кожна деталь цього ланцюга є найвищим рівнем майстерності та уваги до деталей. Виготовлена ​​з червоного золота, вона має блиск і привертає увагу. Написи на ланцюгу виділені чорною гарячою емаллю, яка надає їм яскравості та виразності.

Ми можемо виготовити цей якірний ланцюг Cartier на замовлення, виходячи з ваших побажань довжини та в різних комбінаціях золота, у кількох вагових категоріях. Замок на даній моделі коробочка (під ланку) із фіксатором.Замовляючи у нас якірний ланцюг Cartier, ви набуваєте прекрасної прикраси, символу розкоші та вишуканості. Ми гарантуємо високу якість і неперевершену майстерню, щоб ланцюг був чудовим і прослужив вам довгі роки.Звертайтесь до нас, щоб оформити замовлення на ексклюзивний якірний ланцюг Cartier та створити унікальний ювелірний виріб, який підкреслить вашу індивідуальність та перевершить усі очікування.

Купити золотий чоловічий ланцюжок Cartier

Термін виготовлення – від 4 до 8 тижнів. Завдаток на виготовлення становить 15%. Передоплата можлива при особистій зустрічі або шляхом переказу коштів на картку Приват Банку або Моно Банку, переведення в готівку становить +1%. Також платежі приймаються у криптовалюті.

Купити золотий чоловічий ланцюжок Cartier по готовності Ви можете післяплатою по всій Україні перевізником нова пошта в таких міста як Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Кропивницький, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Тернопіль, Суми , Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Черкаси, Чернівці, а також по їх областям. Витрати з пересилання та оплату пересилання грошей продавцю бере на себе покупець. Відправлення виробів здійснюється на суму до 50.000 грн, при сумі понад зазначеного пересилання обговорюється в індивідуальному порядку. Купити ланцюжок Cartier також можна при особистій зустрічі у Києві, Дніпрі або Запоріжжі.